REFRESH

Soccer » Today » All Games

AUSTRALIA: NPL NSW

11:30Blacktown City - Sydney Utd -:-

AUSTRIA: 2. Liga

18:30A. Klagenfurt - Austria Vienna II -:-
18:30Horn - Lafnitz -:-
18:30Kapfenberg - BW Linz -:-
18:30Liefering - Wacker Innsbruck -:-
20:25Grazer - Vorwarts Steyr -:-

AUSTRIA: Regionalliga East

19:00Bruck Leitha - Mauerwerk -:-
19:00PostponedWiener Viktoria - Stripfing -:-
19:30Admira (Am) - Leobendorf -:-
19:30Marchfeld - Neusiedl -:-
19:30Wiener Neustadt - Wiener Linien -:-
19:30Wiener Sportklub - Traiskirchen -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

19:00Bad Gleichenberg - Wels -:-
19:00Kalsdorf - Vocklamarkt -:-
19:00SC Weiz - Gleisdorf -:-
19:00SV Spittal - Stadl Paura -:-
19:00WSC Wels - Ried (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

19:00Kitzbuhel - Kufstein -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

19:00Wals-Grunau - Bischofshofen -:-
19:30Kuchl - USK Anif -:-

AZERBAIJAN: Premier League

17:00Sumqayit - Qarabag -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Energetik-BGU 2 - Isloch 2 -:-
13:30BATE 2 - Brest 2 -:-
14:00Rukh Brest 2 - Slutsk 2 -:-
15:00Zhodino 2 - Neman 2 -:-

BELGIUM: Jupiler League

20:45Kortrijk - Antwerp -:-

BELGIUM: Proximus League

20:00PostponedClub Brugge KV U23 - Westerlo -:-

BRAZIL: Serie B

00:15Botafogo SP - CRB -:-
00:15Chapecoense-SC - America MG -:-

BRAZIL: Copa do Brasil

01:00Atletico GO - Fluminense 3:1

BULGARIA: Parva liga

17:45Botev Vratsa - Montana -:-
20:00CSKA 1948 Sofia - Etar -:-

BULGARIA: Vtora liga

16:00Hebar - Sozopol -:-
16:00Kariana Erden - Lok. Sofia -:-
18:00Pirin Blagoevgrad - Neftochimic Burgas -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Leopard St.Camille - AS Police -:-
17:30Vitesse - USFA -:-

CHILE: Primera Division

21:00Coquimbo - S. Wanderers -:-
23:30Huachipato - La Serena -:-

CHINA: Super League

09:30Qingdao Huanghai - Tianjin Teda -:-
14:00Shanghai SIPG - Beijing Guoan -:-
14:00Shijiazhuang - Chongqing Lifan -:-
14:00Wuhan Zall - Hebei -:-

COLOMBIA: Copa Colombia

02:40Fortaleza - Quindio 0:1

CROATIA: 2. HNL

16:00PostponedRudes - Hajduk Split 2 -:-

CYPRUS: First Division

18:00Karmiotissa - Paralimni -:-

CYPRUS: Division 2

18:00Paeek - Alki Oroklini -:-

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

18:00Ceske Budejovice - Bohemians 1905 -:-

CZECH REPUBLIC: Division 2

18:00Hradec Kralove - Vysehrad -:-

CZECH REPUBLIC: CFL - Group B

16:00Dukla Prague B - Usti nad Orlici -:-

CZECH REPUBLIC: MSFL

16:30Ostrava B - Hlucin -:-
19:00Znojmo - Jihlava B -:-

CZECH REPUBLIC: Division B

19:00Chomutov - Slany -:-

CZECH REPUBLIC: Division D

16:30Velka Bites - Bystrice n. Pern. -:-

CZECH REPUBLIC: Zlinsky KP

18:30Batov - Luhacovice -:-

DENMARK: 1st Division

19:00Esbjerg - Helsingor -:-
19:00Hvidovre IF - Hobro -:-
19:00Vendsyssel - Kolding IF -:-

DENMARK: 2nd Division - Group 2

18:30Naestved - Roskilde KFUM's -:-
19:00Roskilde - Hillerod -:-

ECUADOR: Liga Pro - First stage

23:30EL Nacional - Orense -:-

ECUADOR: Serie B

21:15Atl. Porteno - Chacaritas -:-

EGYPT: Premier League

15:00Haras El Hodood - El Gaish -:-
17:30Misr Lel Makkasa - Arab Contractors -:-
20:00Al Ittihad - Enppi -:-

ENGLAND: Championship

20:45Huddersfield - Nottingham -:-

ENGLAND: Premier League 2

15:00Burnley U23 - Newcastle Utd U23 -:-
18:00Norwich U23 - Crystal Palace U23 -:-
19:00Aston Villa U23 - Reading U23 -:-
20:00Brighton U23 - Chelsea U23 -:-
20:00Manchester Utd U23 - Liverpool U23 -:-

ESTONIA: Meistriliiga

18:30CancelledTammeka - Narva -:-

FINLAND: Ykkonen

17:30Jaro - AC Oulu -:-
17:30KTP - Ekenas -:-

FRANCE: Ligue 1

21:00Lille - Nantes -:-

FRANCE: National

20:00Annecy - Creteil -:-
20:00Bastia - Sete -:-
20:00Cholet - Orleans -:-
20:00Le Mans - Bourg en Bresse -:-
20:00Quevilly Rouen - Laval -:-
20:00Red Star - Concarneau -:-
20:00Sporting Club Lyon - Avranches -:-
20:00Stade Briochin - Bastia-Borgo -:-

FRANCE: National 2 - Group B

18:00Schiltigheim - Epinal -:-

FRANCE: National 2 - Group C

20:00Jura Sud - Andrezieux -:-

FRANCE: National 2 - Group D

20:00Angouleme CFC - Chamalieres -:-

FRANCE: Division 1 Women

18:30Paris SG W - Reims W -:-

GERMANY: Bundesliga

20:30Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt -:-

GERMANY: 2. Bundesliga

18:30Aue - Greuther Furth -:-
18:30VfL Osnabruck - Hannover -:-

GERMANY: 3. Liga

19:00Unterhaching - Lubeck -:-

GERMANY: Regionalliga Sudwest

18:00Pirmasens - Hoffenheim II -:-
18:30Steinbach Haiger - Grossaspach -:-
19:00Balingen - Offenbach -:-
19:00Ulm - Aalen -:-
19:30PostponedSchott Mainz - RW Koblenz -:-

GERMANY: Oberliga NOFV-Nord

20:00Pampow - Greifswald -:-

GERMANY: Oberliga NOFV- Sud

19:30Nordhausen - Halle -:-

GERMANY: Oberliga Hamburg

19:30Paloma - Bramfelder SV -:-

GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

18:30Eisbachtal - Kaiserslautern II -:-
19:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Karbach -:-

GERMANY: Junioren Bundesliga South

19:00Karlsruher U19 - Walldorf U19 -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Happy Valley - Guangzhou R&F (HK) -:-

HUNGARY: OTP Bank Liga

20:00Puskas Academy - Mezokovesd-Zsory -:-

ICELAND: Inkasso-deildin

18:15Vestri - Keflavik -:-

ICELAND: Urvalsdeild Women

18:15KR Reykjavik W - Stjarnan W -:-

IRELAND: Premier Division

20:45Bohemians - Derry City -:-

IRELAND: Division 1

20:45Athlone - Longford -:-
20:45Bray - Drogheda -:-
20:45Cabinteely - Wexford -:-
20:45Galway - Cobh Ramblers -:-

ITALY: Serie B

16:45Monza - Spal -:-

ITALY: Primavera 1

15:00Empoli U19 - Juventus U19 -:-

JORDAN: Premier League

16:00PostponedShabab Al Ordon - Al Hussein -:-
17:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli -:-
18:30PostponedAl Jazeera Amman - Al Wehdat -:-

KAZAKHSTAN: First Division

07:00Akademiya Ontustik - Atyrau -:-
11:30Kairat Academy - FK Akzhayik -:-
16:00PostponedAktobe - Arys -:-
16:00PostponedAtyrau - Sdyushor -:-
16:00PostponedBaykonur Kyzylorda - Akademiya Ontustik -:-
16:00PostponedFK Akzhayik - Shakhtar Bulat -:-
16:00PostponedKairat Academy - FK Kyran -:-
16:00PostponedZhetysu 2 - Maqtaaral -:-

KOSOVO: Superliga

16:00Besa Peje - Arberia -:-

LITHUANIA: I Lyga - Relegation Group

16:00FK Minija - Kauno Zalgiris 2 -:-
16:00Riteriai 2 - Atmosfera -:-

MACAO: Elite League

15:00Monte Carlo - Hang Sai -:-

MALAYSIA: Super League

15:00Perak - Felda Utd. -:-
15:00Petaling Jaya CFC - Johor DT -:-
15:00Terengganu - PDRM FA -:-

MALAYSIA: Premier League

15:00Kelantan - Sarawak Utd. -:-
15:00Kuala Lumpur - Selangor 2 -:-
15:00Negeri Sembilan - Kuching City FC -:-

MALTA: Premier League

17:00Senglea Athletics - Zejtun Corinthians -:-
21:15Sirens - Sliema -:-

MALTA: Division 1

19:30St. Andrews - Fgura -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

70'Pachuca - Toluca 0:0

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Alebrijes Oaxaca - Atl. Morelia 0:1

MEXICO: Liga Premier Serie A

00:00Tecos FC - Colima FC 1:1
22:30Uruapan - Azores de Hidalgo -:-
23:00Pioneros - Zitacuaro -:-
00:00Mazorqueros - Saltillo -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis W - Cruz Azul W 3:1
23:00Necaxa W - Monterrey W -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

20:00Twente - Groningen -:-

NETHERLANDS: Eerste Divisie

18:45Almere City - Helmond -:-
18:45Dordrecht - Jong AZ -:-
21:00Cambuur - Jong Utrecht -:-
21:00Maastricht - Oss -:-

NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Fall Season

18:45Sparta Rotterdam U18 - Ajax U18 -:-

NETHERLANDS: Eredivisie Cup Women

19:30Den Haag W - Heerenveen W -:-
19:30Excelsior W - PSV W -:-
19:30PEC Zwolle W - Ajax W -:-
19:30VV Alkmaar W - Twente W -:-

NORWAY: OBOS-ligaen

17:00Strommen - Lillestrom -:-
18:00PostponedJerv - Ull/Kisa -:-
18:00Oygarden - Sogndal -:-
18:00Ranheim - Asane -:-
18:00Raufoss - Sandnes -:-
18:00Stjordals Blink - KFUM Oslo -:-
18:00Tromso - Grorud -:-
20:30Kongsvinger - Ham-Kam -:-

NORWAY: Division 3 - Group 3

19:00CancelledAkra - Sola -:-
19:00PostponedDonn - IL Express -:-

NORWAY: Division 3 - Group 5

18:30CancelledMolde 2 - Traeff -:-

NORWAY: Division 3 - Group 6

19:15CancelledSkjervoy - Tromso 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - 12 de Octubre -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

17:30Cesar Vallejo - AD Cantolao -:-
20:00Sport Huancayo - U. San Martin -:-
22:30U. de Deportes - Grau -:-

POLAND: Ekstraklasa

18:00Wisla Plock - Warta Poznan -:-
20:30Gornik Z. - Wisla -:-

POLAND: Division 1

17:40GKS Jastrzebie - Widzew Lodz -:-
18:00Termalica B-B. - Arka Gdynia -:-
19:00Tychy - R. Rzeszow -:-
19:45Odra Opole - GKS Belchatow -:-
19:45Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec -:-

POLAND: Division 2

15:30Hutnik Krakow - Ol. Grudziadz -:-
16:00S. Rzeszow - Elblag -:-
17:15Suwalki - Slask Wroclaw 2 -:-
19:30Lublin - Garbarnia -:-

POLAND: III Liga - Group II

16:00Sroda - Chemik Police -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

21:30Braga - Santa Clara -:-

QATAR: QSL Cup

17:00Al Rayyan - Al-Kharitiyath -:-
19:15Al Arabi - Al Ahli Doha -:-
19:15Al-Gharafa - Umm-Salal -:-

ROMANIA: Liga 1

17:00FC Voluntari - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00FC Arges - U Craiova -:-

RUSSIA: PFL - Group 1

14:00FK Anzi Makhackala - Chernomorets Novorossijsk -:-

SERBIA: Super Liga

19:00FK Vozdovac - Radnicki Nis -:-

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

18:30MSK Senec - I. Bratislava -:-

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores

00:00Wilstermann (Bol) - Penarol (Uru) 3:1
02:00Ind. Medellin (Col) - Boca Juniors (Arg) 0:1
79'Delfin (Ecu) - Santos (Bra) 1:1

SUDAN: Premier League

16:00PostponedAlamal Atbara - Ahli Shendi -:-
16:00PostponedAl Hilal Kadougli - Al-Ahly Merowe -:-
16:00PostponedAl-Hilal Omdurman - Al-Merreikh -:-
16:00PostponedHilal El Obied - Al Wadi -:-

SWEDEN: Division 2 - Norrland

19:00Bodens - Pitea -:-
19:00IFK Umea - Umea FC -:-

SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland

19:30Varbergs GIF - Onsala -:-

SWITZERLAND: Challenge League

19:00Xamax - Schaffhausen -:-
20:00Winterthur - Aarau -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1

20:15Bulle - Echallens -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Kinondoni MC -:-
15:00Mbeya City - Namungo -:-

TURKEY: Super Lig

19:00Karagumruk - Basaksehir -:-

TURKEY: 1. Lig

18:00Adanaspor AS - Keciorengucu -:-

TURKEY: 2. Lig White Group

14:00H.Trabzon - Amedspor -:-

TURKEY: 3. Lig Group 1

14:30Cankaya FK - Malatya -:-

TURKEY: 3. Lig Group 3

15:00Karsiyaka - Erokspor -:-

UKRAINE: Druha Liga

17:30Metal Kharkiv - Peremoga Dnipro -:-

UKRAINE: Youth League

10:30Minaj U21 - Dynamo Kiev U21 -:-
11:00Vorskla Poltava U21 - Mariupol U21 -:-
14:00Oleksandriya U21 - Dnipro-1 U21 -:-

UNITED ARAB EMIRATES: UAE League

16:45PostponedAl Dhafra - Al Fujairah -:-
16:45PostponedAl Jazira - Ittihad Kalba -:-
19:30PostponedAl Wasl - Al Nasr -:-

USA: USL Championship

73'Portland 2 - Tacoma Defiance 2:1

USA: USL League One

01:00CancelledOrlando City B - Toronto FC II -:-

USA: NISA - Fall Season

23:00Oakland Roots - Detroit 1:2
02:00Michigan Stars - New Amsterdam 2:2
23:00Chattanooga - New York Cosmos -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Andijan - Buxoro -:-
14:00Metallurg Bekabad - Lok. Tashkent -:-

VIETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Hue -:-
10:30Ba Ria Vung Tau - Fico Tay Ninh -:-
10:30Binh Dinh - Khanh Hoa -:-
10:30Binh Phuoc - Can Tho -:-
10:30Dong Thap - Pho Hien -:-
10:30Long An - Dak Lak -:-

VIETNAM: National League Women

11:00Ho Chi Minh W - Son La W -:-
11:00Thai Nguyen W - Ha Noi 2 W -:-
13:30Ha Noi W - Phong Phu Ha Nam W -:-
13:30TKS Viet Nam W - Ho Chi Minh City 2 W -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Newtown - Aberystwyth -:-

WORLD: Club Friendly

17:00Lealtad (Esp) - R. Oviedo B (Esp) -:-
18:30Betis B (Esp) - CD Badajoz (Esp) -:-
20:00CE Manresa (Esp) - Olot (Esp) -:-
20:45Glentoran (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-

REFRESH

Soccer | Cricket | Rugby Union | Tennis | Basketball | Baseball | Am. football | Field hockey | More sports »

Top

m.FlashScore24.co.za provides live soccer scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore24.co.za website for technical reasons.